Skip links

Kontakt oss

Kontakt

Park

Jon Olsson

Prosjektleder/Avdelingsleder – Park prosjekt

jon@park-anlegg.no
469 20 997

Michael Havsen

Driftskoordinator Park

michael.havsen@park-anlegg.no
901 02 032

Kontakt

Anlegg

Trond V. Hansen

Prosjektleder/Fagleder – Vann og miljøteknikk

trondh@park-anlegg.no
902 01 357

Rune Navestad

Fagleder – Grunn og sprengning

rune.navestad@park-anlegg.no
959 04 677

Per Iver Holm

Fagleder – Transport

per-iver.holm@park-anlegg.no
909 18 180

Martin Karlsson

Fagleder – Geomatikk

martin@park-anlegg.no
917 10 286

Kontakt

Konstruksjoner

Raymond Nyborg

Avdelingsleder/Prosjektleder – Konstruksjoner

raymond.nyborg@park-anlegg.no
905 15 173

Lars-Øivind Hansen

Fagleder – Konstruksjoner

larsh@park-anlegg.no
900 94 832

Kontakt

Prosjekt

Hans Jørgen 2

Hans Jørgen Eriksen

Prosjektsjef

Hans.jorgen.eriksen@park-anlegg.no
916 58 811

Lars Erik Lunde

Prosjektleder/leder kalkulasjon

lars@park-anlegg.no
957 78 938

Kontakt

HMS og Ytre miljø

Espen Aarum

Fagleder – HMS

espen@park-anlegg.no
909 44 977

Kjell Arne Leinum

Fagleder – Ytre miljø

leinum@park-anlegg.no
950 21 942

Kontakt

Administrasjon

Simen S. Larssen

Innkjøp

simen@park-anlegg.no
69 13 03 90

Jack Valleraune

Teknisk sjef/Prosjektleder

jack@park-anlegg.no
69 13 03 90

Park & Anlegg AS

Post/besøksadresse:
Sundløkkaveien 73
1659 Torp

Forretningsadresse:
Gamle Kongevei 101
1712 Grålum
Norge

Tlf: +47 69 13 03 90
E-post: post@park-anlegg.no

Åpent man- fre fra 8:00 – 15:30 (stengt på røde helligdager)